Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buja - Testom (Freestyle)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dren
G-t stand up ju bitchat uluni posht tash
Se ju kapi per jake ju tronditi boksa
He nigo posht tash kshyr bone si shoqja
Mere ngoj se nuk kom koh me bo dosta
Koha osht pare kshtu qe G mos ma hup kohen
Se ju bojna gjak tonve sikur tampona t'perdorur
Kudo qe shkojm na thojn ja nisen kajdet bre
Kat sillem mrapa e kemi ekipin e lajmeve
Falling in the club qija nonen dajve man
Na spina n'shishe na i qina nonen gajbeve
Na sblejna n'kese na i kena t'mjedhun midis shtalbave
U kon tjeter jet si n'matrix kabllave
Shum e gjelbert edhe plet kan thon do llafe man
Per me pas sukses e qitinve hapave
Kom pun me gjygj po falemnderit advokatave
......
..........................................................

Buja
..........................................................
Une se boj per veti une e boj per rrugen
Po du mi vet kejt inaqort qa kishit bo pa Bujen
Qa kishi bo pa neve qa kishit bo pa ZINXHIRT
Qa kishi bo pa T.B.A mos me pas kon na mat mirt
Neve na dojn mas shumti QA KARI POM VYN ALBUMI
Kur e sheh qe ka dek muzika qat'her Buja e pruni
Repin qe tjert e ngojshin ... ton refuzojshin
Kur u nalshin n'semafora T.B.A zonin ja lshojshin
Reperat xhelozojshin kongt kejt permensh i msojshin
Munojshin me na kopju po sen t'karit sun na bojshin
Dojshin me ec n'ferkem t'mi me kpuca tmija
Sa i perket lojes t'repit lirisht thirrem POLICIA
..........................................................

Vz
..........................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)