Më mbaj mend (për 1 muaj)

BB Poqi - Qeshu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qeshu te lutem,
mos pyet perse,
e nesermja,
shpejt do t’vjen.

Qeshu te lutem,
mos kerko kuptim,
se çka mendoj,
ti e din.

Ato dit’, qe ne,
i kalojm’ se bashku,
shum’ shpejt’, harrohen,
shum’ shpejt’, harrohen,
kur ne buzet e tua,
nuk ka qeshje.

Qeshu, qeshu,
qeshu se do t’jet von’,
qeshu, qeshu,
qeshu se do t’jet von’.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)