Keli - Bëma Hallall Zemër

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
edhe njeher te kisha pran
kisha dit moj si met ruu
sdi qysh me tregu sa jam i pendum
dua te tjap me shum zaa
e te gjith let me ndegjojn
veq ti plagen tim mua me sheron
boma hallall o zemer o rosa ime
edhe un jam njeri muj me bo gabime
boma hallall o zemer o Rosa ime
edhe un jam njeri muj me bo gabime

edhe njeher te kisha pran
kisha dit moj si met ruu
sdi qysh me tregu sa jam i pendum
dua te tjap me shum zaa
e te gjith let me ndegjojn
veq ti plagen tim mua me sheron
boma hallall o zemer o rosa ime
edhe un jam njeri muj me bo gabime
boma hallall o zemer o Rosa ime
edhe un jam njeri muj me bo gabime
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)