Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Hajde Hajde

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
hajde hajde knojna na
per dashni e sevda
hajde hajde dridhe pra
luje belin mashallah
ta dumla dumla da ta dumla dumla da ta dumla dumla ta
luje belin mashallah

ne maximum ka hyp adrenalina
ka nis kanga e muzika
sonte knaqen djem dhe qika
e kam saksofonin
2x

ta dumla dumla da ta dumla dumla da ta dumla dumla ta
luje belin mashallah
hajde hajde knojna na
per dashni e sevda
luje belin mashallah

nuk ka gajle ska rendsi
n'tiran nan e prishtin
mushni gotat me raki
per ju knojna sevdali

ne maximum ka hyp adrenalina
ka nis kanga dhe muzika
sonte knaqen djem e qika
e kam saksofonin
2x

ta dumla dumla da ta dumla dumla da ta dumla dumla ta
luje belin mashallah
hajde hajde knojna na
per dashni e sevda
hajde hajde dridhe pra
luje belin mashallah
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)