Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Halili - Shkallet E Tujonit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ke shkallt e tujonit mi mome
ke shkallt e tujonit
skom c'ti boj xhanonit mi mome
e vogel me je

pushkes c'i dul flaka mi mome
pushkes c'i dul flaka
sharrova nga brraka mi mome
e vogel me je

kto plaget e mia mi mome
kto plaget e mia
i kom nga dashnia mi mome
e vogel me je
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)