Zanfina - Knej E Andej

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
senet kur ndryshojn
qashtu qysh ndron koha
krejt e din kush jam
krejt e din qa bona 2X

e nese ke mendu najher qe
venin stja boj hot
per me kon nvenin tem
ti duhesh me pas shum fat

se nat per nat clabin
ta qoj pesh emri jem
permenet se ka teper vler

Z a n f i n a
knej e anej ritet adrenalina
shum mir po e ndjen

senet po ndryshojn
qashtu qysh ndron koha
krejt e din kuh jam
krejt e din qa bona 2X

e nese ke menu najer qe
veni sta boj hot
per me kon nven temin
ti duhesh me pas shum fat

se nat per nat clabin e
qoj pesh emri jem
emri jem permenet
se ka teper vler

Z a n f i n a

knej e anej ritet
adrenalina shum
mir po e ndjen

senet po ndryshojn
qashtu qysh ndron
koha
krejt e din kush jam
krejt e din qa bona 4X
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)