Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - Jena Motra Kallabllak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jena motra kallabllak jena
motra kalllablllak lulije o
o bajrakoj oj ooo lulije

2x
Jena kusherina shum
jena kusherina shum
per ty lulije bojna lum
ojoj lulije

2x
Jena motra qika plot
jena motra qika plot
lulije mos qaj me lot
oj oo lulije
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)