Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Degjo Zemren Tende

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa her t shoh ne sy shpirtin pesh ma qon, un te pres n takime ti me ardh s guxon , sa her t shoooh ne sy shpirtin pesh ma qon un te pres n takime ti me ardh s guxon , baben mos degjo, mos, nanen mos degjooo aman , degjo zemren tendeeee dhe me dashuro ooo dhe me dashuro , baben mos deeeegjo mos , nanen mos deeegjo amaaaan , degjo zemren tendeee dhe me dashuurooo ooo dhe me dashurooo .
Sa her t shoh ne sy sillesh si hiileesh , me fol nuk guzon veq shiqon e qeeesh , sa her t shoh ne sy sillesh si hileeesh me fol nuk guxon veq shiqon e qeeesh baben mos deeeegjo mos , nanen mos deeegjo amaaaan , degjo zemren tendeee dhe me dashuurooo ooo dhe me dashurooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)