Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Ani, Ani, Ani

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Çdo gjë mes nesh
Po ndahet n'dysh
Lidhja jonë po zbehet
Dikush na ra m'sysh

A je me dikond tjetër
Thuaj kush ke fajtor, unë apo ti?
Fatin e kishim n'dorë

A je me dikond tjetër
Kush mbetet fajtor, unë apo ti?
Fatin e kishim n'dorë

Ani..Ani..Ani..
Zemra jem, rrugë e mbarë
Me të pa me t'jetrën
Kurrë s'ta bëj hallall

Ani..Ani..Ani..
Zemra jem, rrugë e mbarë
Me të pa me t'jetrën
Kurrë s'ta bëj hallall
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)