Vajzat E Kosoves - Oj Lulije O Llokum

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oj Lulije o llokum
Llokumi me arra

Llokumi me arra

Cka ka nuse n'mahalle tone
Ti je ma e para

Ti je ma e para x2

Oj Lulije o llokum
Llokumi me ngjyra

Llokumi me ngjyra

Cka ka nuse ne mahalle tone
Ti je ma e mira

Ti je ma e mira x2

Oj Lulije ori molle
Oj molla me fleta

Oj malla me fleta

Deri tash ti te kerkova
E tashti te gjeta

E tashti te gjeta x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)