Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Lejla Lejla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O Lejla Lena

(:O Lena Lena
Lena Magdalena
Floket e tua kaqurrela.
Lena Magdalena.;)

1.
Je si Barbi t`kam Princesh
Me e bukra per mu je.
Po mi fale buzet e tua
Do ti qmendim krejt kta Quna.

Qunat i ka zan inati
Buzet e tua qe mi fale
Por tani te bera tìmen
Ska kush Zemren te ma ndali.

Refreni:
(:O Lena Lena
Lena Magdalena
Floket e tua kaqurrela.
Lena Magdalena.;)

2.
Je si Barbi t`kam Princesh
Me e bukra per mu je.
Po mi fale buzet e tua
Do ti qmendim krejt kta Quna.

Qunat i ka zan inati
Buzet e tua qe mi fale
Por tani te bera tìmen
Ska kush Zemren te ma ndali.

Refreni:
(:O Lena Lena
Lena Magdalena
Floket e tua kaqurrela.
Lena Magdalena.;)

(:Qysh e don shoqeria
flak let t`kallet shpija.:)
(:T`kendojm pa nda
T`vallzojm me Sevda.:)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)