Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadri Musliu - Endrra Ime

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nje plage ne zemer u e mbaje
me ndjeke vetmia qe ty ste kam pran
u largove pa me than lamtumire
endrra ime ishe zemer ti

me doxhi malli zemer te kerkoje
dhimbjet shpirti ska kujt tja tregoje
dashuria ime e pafate
vajton zemra ime dite e nate

a te kujtohet tu moj fjalet e mia
a te kujtohet tu moj dashuria
pse me le mua qe te vuje
ky gabim nuk te falet kure
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)