Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nolian - Tung Tung

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Repture 1:
Tung Tung kallxoj krejtve, N'jug N'jug na ki neve
Llug llug tu bo xhiro me kere, Vum vum vum sun na nalin neve
Kapuqat e zi patikat e bardha, Bardh e zi edhe jakna
South side um shkrun mbrapa, Njejtat ngjyra edhe qanta
A thu qa je tu pa, Ik se gati kejt jon ba
Tipat sdin se qka me pa, Mos prek ku ka O.T.R
La famila une prezantona, O krejt e jona ndryshe spajtona
Krejt Kosova kejt ndur tona, Ket hip hop kerkujt sja lona
Aty ku ka 2g, Aty ku ka auuu
Aty ku ka dashni, Aty mgjoni muu
Aty ku ka biznis, Aty ku ka respekt
Aty ku ka vec tym, Aty ku ka vec lek
Dallojm na pi tjerve, I rxojm qa del perpara
E kalumja shum e fort, Ma e fort edhe e ardhmja
Kom ardh me bo masacre, Mbreti repit ma man anen
Du sukses ju merrne famen, OTR jom qifsha nanen

LALALALALALALALALALALALALALALA

Repture 2:
La familia t'veshun nzi, Me kapuq e me shami
Aksion neper ghetto t'jugut, E sistemin tu e qi
Njonin gisht e kom per tzit, Tjetrin gisht e kom per ty
Pse kqyr me na perly, Hajde thuna drejt e nsy
Kjo o jeta jon, Na jetojm me rregullat tona
Slujna lojna bojna qa e thojna, Thojna qa e bojna
Si besojna hiq kerkujna, Fajet e kalumja
Shum tjeter per shok tri, Vec nese na lidh punna
Shuj shuj shuj as ni zo, shuj shuj shuj jeni zero
Gjuj gjuj gjuj njoni tjetrin, Lloj lloj tipi pe bon repin
Syt e vesht le ti hapin knej, Muj me bo be se krejt jon nxe
Inatu ju vje se pse se qe, Se jena cdo dit ma tfort se dje
Kallxom qa ka dallim, Buja pi Ledrit
2 pidha me zon pidha, I kan hi repit
ju t2 ja hani vetit, SI aj tjetri dr.mic
Kap njonit mshoj tjetrit, Jeni kullera tkarit

LALALALALALALALALALALALALALALALA
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)