Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Sherim Te Shpejte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se ky fakt kshu qenka shkrujt me na bo me vujt me na bo me vujt
jena ndor tzotit e jo ndor taskujt
e zoti na rujt
e zoti na rujt 2x

Ishte ora 4 e icerek, kur ti u plagose
kurajo vlla se zemren na e gjakose
isha te puna vlla nuk kam qen aty
se do isha me ty sdot leja tprekte njeri
nje pakujdesi ndodhesh ngjendje kritike
ja dedikum jeten vlla ksaj lesh muzike
Un qaj me lot du tjesh prap pran nesh
Diten qe u plagose stkam pa ca ke pas vesh
Po luje me pistolet fatkeqsisht u plagose
Ti do jesh pran nesh kjo osht e vulosme
Mos ta ni se bashk do knojm prap
Ke per tu sheru bashk do ecim me vrap
Hajde pra vlla po tpres te ROJALI
Mos u vono plako hajde ti ke lokali
Telfeonaten tane e kam hala ntrrup
Shoqnia familja e tgjith po tpresin ktu

Se ky fakt kshu qenka shkrujt me na bo me vujt me na bo me vujt
jena ndor tzotit e jo ndor taskujt
e zoti na rujt
e zoti na rujt 2x

Banu ma i fort o vlla , se na mezi presim me tpa
Kshu ka pas qen e shkrujtme vlla qe ky hall ki me na ra. Non e bab mbi kok lusin zotin per me u sheru
E tan shoqnia jote presin per me tperqafu
1 lajm shokus tronditi krejt venin
Mjegull mu bon syt kur ta nigjova emrin
Padashje je plagos kishe mar nji plum nkok
A thu dashka zoti me na i bo syt me lot
Ket jet tmallkume po kerkojm pak qetsi
Ca vere paska jeta ashkush nuk po e di
Askush nuk po e di , ca vlere paska jeta askush nuk po e di

Se ky fakt kshu qenka shkrujt me na bo me vujt me na bo me vujt
jena ndor tzotit e jo ndor taskujt
e zoti na rujt
e zoti na rujt 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)