Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Tonight

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tonight i want to dance
tonight i want to dream
tonight let me alone
tonight im gonna here
the party started now
tonight im a fight
hot boys and dirty mind
to the left to the right
................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)