Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ertila Koka - I Vetmi Qe Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
FEST KEMI SONTE
TE 2-TUJ VALLZU
TI JE O ZEMER I VETMI QE DY
O HAJDE TA KALLIM
ME SHUM MOS KERKO
E BUKUR ESHTE JETA
VEQ LUJM E VALLZOJM

REF 2X
SONTE ZEMER DO TA KALLIM
SIKUR ESHTE E FUNDIT HER
KUR TE NDIEJ TY AFER VETES
PJESA TJETER ESHTE PA VLER

SONTE ZEMER DO TA KALLIM
ATMOSFERA NDIZET FLAK
VEQ E JOTJA SHPIRT JAM KET NAT

HAPAT PRAN TEJE SA BUKUR KALOJN
DEJEt E MIA VEQ TI QARKULLOJN
O HAJDE TA KALLIM
ME SHUM MOS KERKO
E BUKUR ESHTE JETA
VEQ LUJM E VALLZOJM

REF 4X
SONTE ZEMER DO TA KALLIM
SIKUR ESHTE E FUNDIT HER
KUR TE NDJEJ TY AFER VETES
PJESA TJETER ESHTE PA VLER

SONTE ZEMER DO TA KALLIM
ATMOSFERA NDIZET FLAK
VEQ E JOTJA SHPIRT JAM KET NAT
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)