Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hersi - One Night's Anger

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Say no, let go, keep your breath, as the anger flows
I know, you know, words can hurt, you’ll regret them though
So say say say say you’ll be there when the words are gone
Don’t give in your pride,
Keep calm and think twice

Free your mind from the doubts that are tickling
Free your heart, and let the peace enlight your feelings
Sun will rise, and the light will be clearing
The tides of the night
keep calm and think twice

Say no, let go, night will fade and the day will glow
I know, you know, that the morning is brighter so
Please say say say say you’ll be there when the words are gone
Don’t give in your pride
Let go and don’t cry

Free your mind from the doubts that are tickling
Free your heart, and let the peace enlight your feelings
Sun will rise, and the light will be clearing
The tides of the night
Keep calm and think twice

Wait a tick tiny tick; you’ll forget it (I want to let it out)
Wait a tick tiny tick, you’ll regret it (wanna make it right)
Anything isn’t it you want to get it,
Maybe tomorrow, will be late to get by
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)