Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klepto - Ca Ki Qef

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
NRG Band:

Nese ke prit sonte osht nata qe fund nuk ka
Shkon kjo e vjen tjetra ooo
Kaniher harro ku jena e ku kena dal
Mos ta nin se neser ki me.. ti ke me ni shume fjal

Klepto:

Hajde me shoqe ktu bohum tok
No joke si .......
Per ty krejt i la tash mes broke
Yeah right, she hope
Me ta lshu mjekrren si pop
P.I.M.P you already know hoo
That's right G comin' with me
Hasta la vista magji
Dy Besa me ni ven neve hiq me na ni
Njoni Pejon tjetri Prishtinali
Po bojn gocat si mas princit n'Angli
Njona po thot vi tjetra po thot sdi

NRG Band:

4x
Ca ki cef une di
Ca ki qef ti me ni

Klepto:

Kico Torch NRG Klepto duket mir se hiç keq s'o.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)