Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elona Leka - Thuaj Thuaj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
thuaj thuaj qke me mua
se me do ti nuk me thua
thuaj thuaj qke ne mendje
nxjere nxjere ti prej zemre

largesia te prish pun
se nuk mund te vish tek un
do te pres besa me fjal
ka shum vite qe per ty kam mall

ref:2X
ti je larg por mendjen ke tek un
ti je larg e un rri pa gjum
ti je larg e un te pres te vish
te lutem endren mos ma prish

thuaj thuaj kur do kthehesh
nperqafimin tim te preshesh
thuaj thuaj zemra ime
ma shero ti plagen time

largesia te prish pun
se nuk mund te vish tek un
do te pres besa me fjal
ka shum vite qe per ty kam mall

ref:4X
ti je larg po mendjen e ke tek un
ti je larg e un rri pa gjum
ti je larg e un te pres te vish
te lutme endren mos ma prish
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)