Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Mesuli & Ardit Bexheti - Je Pikë Në Zemër

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Albana
Nje dit jet te kisha
do ta falja sdo te isha pishman
vec pran teje un te isha
gjithcka ne jet vetem ty te kam

Arditi

Hajde merri kreeejt
se nuk jetohet veeet

ref..Je pik ne zemer
je thik ne shpirt
je vujtje kur ste shof nji dit
je gjysma ime
pa ty skam jet
kerko cka do se ti fal krejt 2x

Arditi

Nata nuk kalooon
te kerkoj ne endrrat qe i shof
zgjohem se shpirti trishtoheeet
pa ty zemer as veten se njoh

Albana

Hajde merri kreeejt
se nuk jetohet veeet

ref..Je pik ne zemer
je thik ne shpirt
je vujtje kur ste shof nji dit
je gjysma ime
pa ty skam jet
kerko cka do se ti fal krejt 2x

Arditi
Je pik ne zemer
je thik ne shpirt

Albana

je vujtje kur ste shof nji dit
je gjysma ime
pa ty skam jet
kerko cka do se ti fal krejt 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)