Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Bravo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ku po shkojna shkojna sonte
Eh ca po boja bojna sonte
Se jena deh e jena nxehh elele
Sonte shoqnia ku po rrishin
Eh a ban gati bakshishin
E knojna kengen per fjal te nderit
Ne kupe te qiellit

REF:
Bravo Bravo per muziken Bravo Bravo
Per gitaren Harmoniken Bravo Bravo
Bravo Bravo maturantit Bravo Bravo edhe Landit
Neve krejtve dhe dashnis se re elele

Ku po shkojna shkojna sonte
Eh ca po boja bojna sonte
Se jena deh e jena nxehh elele
A i harroj senet e kqija
A gezohemi per sene t'mira
Po mduket s'kemi mu nda
Deri ne sabahh

REF:x2
Bravo Bravo per muziken Bravo Bravo
Per gitaren Harmoniken Bravo Bravo
Bravo Bravo maturantit Bravo Bravo edhe Landit
Neve krejtve dhe dashnis se re elele
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)