Më mbaj mend (për 1 muaj)

Loni - Ak47

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Yaooooo Stresi Live from Albania , LOnii Ak47(quarant
sept)
Gangsta lind, gangsta nuk bohesh bitch krejt jon me mu se nuk e luj flliq kush ka provu asni sen hic badd boys for life bich

Kret bojn per lek po lekt bojn per ne , une spo du ata po dojn mem qu atje Good boy , Bad boy e ke me veti 2 lloj mahalla jjem o shum e madhe mo ski nevoj .
me AK quarant Sept (ak47) Shqiptart gjithmone e kane ma let let , vjen e ta kerset set , qater kur ti se pret pret jom ushtar besimtar per lazarati , KALLASHAT kret me veti krejt me rujt fshatin .
Se Stresi shkon e vjen po prap Stresi n`ven ,se stresi ma men osht mai madhi n`venn shqipe kum le shqipe kom me dekk per jete per jeteeee per jeteeeeeeeeeeee .

Ak quarante sept shqipe shqipe e vertet/tet X6
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)