Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Gashi & Mic Koca - Moj Kosove Mrriz Me Zana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Moj Kosov Mriz Me Zana 500 Vjet tujj Pre Sulltana 500 Vjet Para Konopit Ooo 500 Vjet N'Gryk Te Topit 500 Vjet Qiellin E Nxinn ooooohh 500 Vjet Gjak Edhe Timm Ref 2x.. Nlufto Me Turk E Nlufto Me Shka Se Gjakoo Bajlozash tu ju la ee

Hiqnii Tenkat Ee helmetat Ofooooof Mos Muu Turr Me Pojoneta Mos Ma Shty Deren Me Zor Jo jooo Mos Mi Prek Djepat Me Dor Pushken Ndor Nbafsha Me Kapp Oou Ti kam Kall Sarojatt Flakk Ref 2x..Qka Tka Gjet Oo Qe Sddin O Me Than Oo Ta Baj Varr Serrbin O te Tan ee

Jehojnn Malet E Ktii Trollit Ooohhooh Dojn Me U Quu Herojtt Prej Varrit Me Ja Puth Prangat Vatanitt Oooo Me Ja Pree Qafenn Sulltanit Kullat Shkrett Doon Me ja Lan See Dritenn e Djellit Tonn Oooooo Naj ka Nxann Reff 2x..Krejt Kosova Gjakoo Net Lahett o Kurr Shqiptarii Shka o Nuk Bahet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)