Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Ta Kisha Ditë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Ta kisha ditë
se ti do te jesh tradhtare
une ma mire mos t'kisha lindur fare

krejt cka pata ty ti dhashe
zemren time moj n'dore ta lash

ku je ti qe te kerkoje
fatim tim e mallkoj
u largove krejt pa fjale
me thoshe te dua vetem ty more djale
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)