Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjira - Sene T´fëlliqta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Gjira:
Ai pom fol mu sene tflliqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol mu sene tflliqta
e don me bo memu gjithqka

A ka mundsi rruges qet me ec
Pa asni fjal, gjest ... niher i vike me kesh
Po tani u bo boll mo
ajo thot:Une ty nuk tnjooh prandaj mos um fol mo
Ai lidh inat e percjell dit e nat
fantazi osht me tlon nshtrat
njeri psikopat
Alisa ka frik
ajo sdin si me vepru
mthirr 2 nates tu qajt mem tregu se:

Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo memu gjithqka
Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo memu gjithqka

Ardi:
Alisa ej moj alisa
para deres ton diten te prita
a mdon a smdon mu sum intereson
kam met bo per veti
prej dites tpar tkom thon

Gjira:Ai lidh inat
e percjell dit e nat
fantazi osht me tlan nshtrat
njeri psikopat
Alisa ka frik
ajo sdin si me vepru
mthirr 2 nates tu qajt mem tregu se:

Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol sene tfillqta
e don me bo memu gjithqka
Ai pom fol sene tfillqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol sene tfillqta
e don me bo memu gjithqka
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)