Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gjira - Dimi E Patika (Acoustic Medley)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ardi: Qka pot vjen inati
Gjira: Nanana
Ardi: Si na smunesh me bo ti
Gjira: Nanana
Ardi: Du mju ni kreit tu bertit
Gjira: Nanana
Ardi: Te na ti smunesh me aritt

Gjira: Diten shetitem n'qytet
Naten kcejm disko qyqek
Kur jena nshpi bojna hyzmet
E nDasem dimi e jelek
Jom kon e vogel e se kom dit qe kreit shkojn kat fryn era
Per inati me arrit na ashtu nuk jena
Hajde kalle-kalle bitin mos e nale
Mos um thuj ti dale se un sjam normale

Ardi:Qka pot vjen inati
Gjira:Nanana
Ardi: Si na smunesh me bo ti
Gjira: Nanana
Ardi: Du mju ni kreit tu bertit
Gjira: Nanana
Ardi: Te na ti smunesh me aritt

Ardi: Hiqu ksi gangsterave tash na erdhi vera
Veni kreit po mushet,liri o tu ardh era
Do kan dal me kcy e do po dojn me knu
Do bitcha po dojm me pi e do bitch dojn me huu

Gjira: Qka pot vjen inati
Si na smunesh me bo ti
Lem mos em lodh se as emrin nuk ta di
Nese thom qe osht palidhje pse mendon qe e kom me ty

Ardi: Qka pot vjen inati
Gjira:Nanana
Ardi: Si na smunesh me bo ti
Gjira: Nanana
Ardi: Du mju ni kreit tu bertit
Gjira: Nanana
Ardi: Te na smunesh ti me aritt
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)