Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina - Bone Vet (Mos Imagjino)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Yeahh
Kush je ti
Po dukesh mire po nuk po t'njoh
Kush je ti
Afrohu
Kqyre mir
Qa po pret prekum
Mos imagjino bone vet
kiss me

Do it well, again and again,
Deshem 2X

Shlirohu
Merr fryme msoje veten
Kapum knaqu knaqu
Endrroje jeten

Pe din qa po du pi teje
Afrohu bone slypi leje 5X

Ni dit sillesh mir
5 dit silesh keq
Nuk po muj met kuptu
Niher dokesh mir
5 dit bohesh dreq
Nuk po muj mu ni mir

Afrohu 2X
Kapem 2X
Shlirohu 2X
Prekum 2X
Deshum 2X

Prekem mos imagjino
Prekem bone vet prekem
Mos imagjino bone vet prekem

Afrohu kqyre
Mir qa po pret prekum
Mos imagjino bone vet
Kiss me

Do it well,again and again
Deshum2X

Shlirohu merr fryme msoje
Veten kapum knaqu knaqu
Endrroje jeten

Pe din qa po du pi teje
Afrohu bone slypi leje 5X

Ni dit sillesh mir
5 dit silesh keq
Nuk po muj met kuptu
Niher dokesh mir
5 dit bohesh dreq
Nuk po muj mu ni mir

Afrohu 2X
Kapem 2X
Shlirohu 2X
Prekum 2X
Deshum 2X

Prekem mos imagjino
Prekom bone vet prekom
Mos imagjino prekom
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)