Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orinda Huta - Te Amo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
STROFA 1
Ti ma merr frymen
Kur ma jep buzen
O Zot, sa me tundon
Grindem me veten
Nuk kam fuqi
Kur nen lekure kalon
Mjafton buzeqeshja
Mjafton shikimi
Kjo eshte parajsa jone...

Me ty asnjehere jo nuk mbaron...

Refreni

Te Amo,te amo
I wanna say Te Dua X2

Strofa 2

Me ben te dua
Di te jesh mashkull
Oh sa instikte zgjon
E them me veten
Nuk dua tjeter
E tija jam gjithmone
Sa fjale o shpirt
Ti them ne heshtje
Por ti ne sy lexon

Me ty asnjehere jo nuk mbaron...

Refreni

Te Amo,te amo
I wanna say Te Dua X2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)