Gazi & Buqja - Deri Ketu Paska Qen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Buqja...
U zgjova sot me sy me lot
Me nje lajm qe ma trazoi zemren
A eshte veshtir qe ta besoj
Se nuse ti po merr tjetren

Kush ma morri dashnin mua
Kush e paska pas ket fat
Une e mjera shume besova
Paskam qen ne nje enderr te gjat x2

Gazi...
Deri ketu paska qen
Te lutem me fal shum
Shko e gjeje fatin tan
Mos prit gje nga une

Harroj krejt fillo nga nje
Behu qesh me nje
Prej sot gjithçka ka mbaru
Mos mendo ma kurr per mu

Buqja...
A thu keshtu ka qen e shkruar
Apo vet ke deshiru
Mua veç me ma kall zemren
E me tjetren me u martu

Hallall kurr s'muj me ta ba
Ne dy shum kem pas dashni
Dhe kurr s'e kam prit nga ti
Shpinen qe ke me ma kthy x2

Gazi...
Deri ketu paska qen
Te lutem me fal shum
Shko e gjeje fatin tan
Mos prit gje nga une

Harroj krejt fillo nga nje
Behu qesh me nje
Prej sot gjithçka ka mbaru
Mos mendo ma kurr per mu

...

Gazi...
Deri ketu paska qen
Te lutem me fal shum
Shko e gjeje fatin tan
Mos prit gje nga une

Harroj krejt fillo nga nje
Behu qesh me nje
Prej sot gjithçka ka mbaru
Mos mendo ma kurr per mu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)