Më mbaj mend (për 1 muaj)

Scion - Shko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shko sa ma larg sdu met pa
se nuk pres kthim prej teje ma
shko, mos um thuj as lamtumir prej meje tash je e lir

Qysh jena kan, nuk jena sot
nuk po m;vjen keq qe po derdh lot
se ti m;tradhtove, um ndrrove
mu me tjeter person
personi qe me zemer t;don , ma nuk egziston

Msohu me jetu pa mu
munesh mu tash me m;harru
s'ka ven per lutje , e as per fjal
von je pendu, s'muj me ta fal

ref 2x...Shko sa ma larg sdu met pa
se nuk pres kthim prej teje ma
shko, mos um thuj as lamtumir prej meje tash je e lir

S'du me dit qa menon ti
s'du me dit qysh je tu ndje
du me vazhdu 1 jet te re
ku s'bohet kty fjal per ne
lidhja me ty s'ja paska vle
reale me mu s'ke
un tkom njoft ty , kejt ndryshe
po mo tash , s't njoh kush je

Harro pergjithmon , qa ka ndosh mes neve dyve
tash po du me t'pas larg menjes, zemres edhe syve
tona senet qai kem ba ,ti kejt si ni flet i qkyve
S'pom vyn LAMTUMIRA jote , thjesht me mu e kryve

Msohu me jetu pa mu
munesh mu tash me m;harru
s'ka ven per lutje , e as per fjal
von je pendu, s'muj me ta fal

ref 2x...Shko sa ma larg sdu met pa
se nuk pres kthim prej teje ma
shko, mos um thuj as lamtumir prej meje tash je e lir.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)