Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Jam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jam, s'jam, kush jam
Çfarë jam, unë jam, jam

E kam në dorë, se harroj kurrë
orën ta shikoj kur ti flet gjepura

Jam, s'jam, kush jam
Çfarë jam, unë jam, jam

Mjaft se na lodhën premtimet tua
nën mantelin e demoduar

Jam, s'jam, kush jam
Çfarë jam, unë jam, jam

Mjaft se na lodhën premtimet tua
nën mantelin e demoduar

Jam, s'jam, kush jam
Çfarë jam, unë jam, jam
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)