Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Dikush Fatin Rrotullon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ndonjeher duket sikur jeta
te gjitha dyert i ka mbyll
dhe ska me asnje hapsire
per t'mendu diqka t'mir

sikur dimri qe zhvesh pemet
ashtu zhvesh dhe jeta shpresen
si era qe luan me gjethe
ashtu luan edhe fati me ne

Por asgje nuk zgjat pergjithmone
Ai qe humbi gjersa fiton
prandaj te urtit buzeqeshin
ata e din qe dikush fatin e rrotullon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)