Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Neser Ndoshta S'jem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref 2x
Ngoni,ngoni,ngoni ju ket sen
Folni,folni,folni per at sen
Ngoni knoni se neser ndoshta s'jem
ooooooo yeah

Na jena nalt qdo nat
edhe nese t parin kat
E prej teje m'vyn shum pak
mjafton veq met pas ngat
Se e di qe se len me qaq
energji me ernegji shkojn bashk
Jo nuk t nalin fajet ty venin mrpasht

Ref 1x
Ngoni,ngoni,ngoni ju ket sen
Folni,folni,folni per at sen
Ngoni knoni se neser ndoshta s'jem
ooooooo yeah

Te kjo vjen tjetra prap
kaniher dy bojna bashk
Se me flejt s kena vakt
jena op 24/7
Sa ma ngusht qaq ma nxeht
je kam kall qik flak po qet
Sonte ka veq ni qejf
Je qefi vet

Ref 2x
Ngoni,ngoni,ngoni ju ket sen
Folni,folni,folni per at sen
Ngoni knoni se neser ndoshta s'jem
ooooooo yeah

Sonet as neser jo s'kemi mu nal
Boni qka doni nuk na bohet von

Sonet as neser jo s'kemi mu nal
Boni qka doni nuk na bohet von

Sonet as neser
Boni qka doni

Sonet as neser
Boni qka doni
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)