Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Celo Mezani

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mu te pusi i Sulejmanit
pusi e Çelo Mezanit
Kur na ra me artinë e parë
Çelua na ktheu surranë.

Kur na ra me artinë e dytë
Çelua gremisi sytë
Kur na ra me artinë e tretë
Çelua u vra me të vërtetë.

Vanë nënës e ja thanë
se Çelon e kanë vrarë
Mos ma thoni këtë fjalë
se Çelon e kam të gjallë.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)