Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Krelani - Zjarm

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Zjam

Teatër plot mashtrus
Trojana e Sundus
Kurorat me epsh blehen
Plot servila t’maskun
Që Artin e shkatrun
Shumë kollaj n’treg vrehen

E boj se e Du
Sdu me ma imponu
Kta Pirat që me lek dehen

Jom Zjarr
Jom Zjarr
Jom Zjarr n'shi

Ref…

Zjam Flak, Zjam Flak, Zjam Flak
Qes prej gojes
E kom prej përvojes
Ndjeki rregullat e Lojes (2x)

E krijoj n’thellsi
Plot me Dashni
Suksesi krijon Vlerën
Servila t’maskun
Që Artin e shkatrun
Shumë kollaj n’treg vrehen

E boj se e Du
Sdu me ma imponu
Kta Pirat që me lek dehen

Jom Zjarr
Jom Zjarr
Jom Zjarr n’shi

Reff…
Zjam Flak, Zjam Flak, Zjam Flak
Qes prej gojes
E kom prej përvojes
Ndjeki rregullat e Lojes (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)