Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bon Bon Band - Me Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Do te tregoj,
Se si filloj,
Mesnata
Na gjen te zgjuar

Te ndjeja une
Me ndjeje ti
Dhe koha
Kishte ndaluar

Ti me ben te ndiej
Te ndiej kaq shume
Imazhin tend c'do mengjes sjell tek une
Me le pa fryme
Kur je me mua

Se te dua
Bota ndaloi
Dua
Ti me mjafton
Me ty gjithcka kam
Ti rri me mua

Ne syt e tu
Humbisja une
Filloja
Te enderroja

Ti me ben te ndjej
Te ndjej kaq shume
Imazhin tend c'do mengjes sjell tek une
Me le pa fryme
Kur je me mua

Se te dua
Bota ndaloi
Dua
Ti me mjafton
Me ty gjithcka kam
Ti rri me mua

Se te dua
Bota ndaloi
Dua
Me ty guxoj
Je forca qe kam
Je me mua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)