Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lory B - A Je

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Baby kom nevoj per ty , arsyen se di
Koha po kalon e nuk tshoh me syy " yyy yy"
Qdo moment , tkerkoj e nmendje jom me tyy " yyy yy"
Zemra jem ka nevoj per Dashnii

Edhe ni her Prap , met pas ty ngatt
Qdo dit , qdo nat , qdo qast
Me shku deri n'qiell Naltt

Afrohuu ma Ngat , Se per ty po ndjej
Me ty veten e gjej , edhe i harroj keejtt

REFF

E E E , Po du mu kon me ty ashtu si DJE
E E E , Nuk e di se ska po ndodh me NE
E E E , Premtimet qe mi THE ti a JE
E E E , A jee A jee ee

Verse 2

Kohen qe bashk kalum , po du me perserit
Ndjenjat per ty veq shkojn tu u rrit
Non Stop , jom tu u quditt qysh pom ndodh
Mu SOT po, du mu kon me tyy babyyy

Edhe ni her Prap , met pas ty ngatt
Qdo dit , qdo nat , qdo qast
Me shku deri n'qiell Naltt

Afrohuu ma Ngat , Se per ty po ndjej
Me ty veten e gjej , edhe i harroj keejtt

REFF

E E E , Po du mu kon me ty ashtu si DJE
E E E , Nuk e di se ska po ndodh me NE
E E E , Premtimet qe mi THE ti a JE
E E E , A jee A jee ee
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)