Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Jashanica - A Te Ka Mbet Dashni Per Mu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oh, oh i miri i kengve t'mija
a t'kujtohet ty dashnia
kur e vune ate unaze
dikuj zemren ja ke plase

Tash e di i imi s'je
po merak per mua ke
a t'jep zemra ty sinjal
a don shpirti yt me m'fal

Deshta pak me t'provu
a t'ka mbet, oh
a t'ka mbet dashni per mu

Ne kete jete gjithekush vonon
se merr kurr qka i takon
se dashnia esht si loti
t'fluturon kur s'je i zoti

Tash e di i imi s'je
po merak per mua ke
a t'jep zemra ty sinjal
a don shpirti yt me m'fal

Deshta pak me t'provu
a t'ka mbet, oh
a t'ka mbet dashni per mu

Per gjithemone te ndar jena
1000 pune ma keq i kena
qka me i than marakut t'shkrete?
ta ndan zemren, t'len per jete

Tash e di i imi s'je
po merak per mua ke
a t'jep zemra ty sinjal
a don shpirti yt me m'fal

Deshta pak me t'provu
a t'ka mbet, oh
a t'ka mbet dashni per mu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)