Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Na Shkoi Jeta Me Marak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eja ti o shoku im te tregoj se qka mka ngjaa
ajo qe deshta metradhtoj per nje tjeter ajo mla
une edi e ke veshtir vetem ti mos u merzit
se vjen tjetra ma e mir dhe tradhtii dhe per ty sdo tket
une i fala gjith rinin une i fala dashurin
ajo me dha veq tradhtin eja ti o shoku im
se dashni kte hall ka se edhe une e kam kalu
se kjo keshtu e ka ca me fat e ca pa fat

Reff:2
E kujt jeta i buzqeshi kujt ma shum e kujt me pak
e kush morri ate qe deshti na shkoj jeta me marrak
2X
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)