Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Tifozat Kuq E Zi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Gool Goll shqiperi
je ti tifozat kuq e zi
4x
shqiperi shqiperi
10x
ohej ohej o sa mir
me ken shqiptar ohej ohej
5x
kuq e zi shqiponja lart po fluturon
skuadra shqipetare lojen e fiton
4x
shqiperi shqiperi
10x
ohej ohej o sa mir
me ken shqiptar ohej ohej
5x
kuq e zi shqiponja lart po fluturon
skuadra shqipetare lojen e fiton
4x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)