Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti - Si Modele

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Albani:
Je e bukur si lulevere
E ke trupin si nje modele
Afer teje dua te qendroj
Aromen tende e deshiroj

Mirsa:
E ke enderr mua tme shijosh
Te ndalet fryma kur prane te kaloj
Ne qdo hap vendi vend sme nxen
Mbaju mire se zemra mundet te del

Shpirtin tim smund ta ndryshosh leht
Duhet shum ahh me me ndje
Kuptoje mir nuk jam aq e leht
Asnje femer me mu nuk eshte e njejt

Albani:
Je e bukur si lulevere
E ke trupin si nje modele
Afer teje dua te qendroj
Aromen tende e deshiroj(2x)

Mirsa:
Shpirtin tim smund ta ndryshosh leht
Duhet shum ahh me me ndjee
Kuptoje mir nuk jam aq e leht
Asnje femer me mu nuk eshte e njejt

E ke enderr mua tme shijosh
Te ndalet fryma kur prane te kaloj
Ne qdo hap vendi vend sme nxen
Mbaju mire se zemra mundet te del

Albani:
Je e bukur si lulevere
E ke trupin si nje modele
Afer teje dua te qendroj
Aromen tende e deshiroj(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)