Ibrahim Kasami - Hajde Hopa Jasha

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Rak Etak moj potbajn taket
Dridhet toka veni flaket
Atmosferen krejt ekalle
Jancu pesh krejt mehy nvalle

Ref
Hajde hopa Jasha
Polujna me vasha
krejt meren tuj kcy
Vallja ka hiesigen

Tushtoft ymri krejt nakalle
tkafal zoti si melqe
taknoj kangen vec perqef
koka shkrue krejt medjeg
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)