Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Babayaro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe oooo
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe ooooo
oooooooooooo

Yarooo,Dance,Yaroo,Dance,Yaroo
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe oooo
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe ooooo

Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe oooo
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe ooooo
oooooooooooooo

Dance,Yaroo,Dance,Yaroo,Dance,Yaroo
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe oooo
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe ooooo

Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe oooo
Ore Babayaro ku ijee ooo
Dairja hedije te lipe ooooo
oooooooooooo

Dance,Yaroo,
Dance,Yaroo,
Dance,Yaroo,
Dance,Yaroo,

Oh yeah Babayaro
Oh yeah Babayaro
Oh yeah Babayaro 14x

Oh yeah Babayaro ku i ee oooooooo

Dance Yaroo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)