Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindy - Bga For Life

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ndryshe thirrum kanabist,
per muzik jom repist,
Bi shum sene me rraij lis,
Kur tum qohet ju sharris,

Se shanca skini mem qit dis,
Se o repera ju krasis,
Pak mem prek ju flladis,
O repera ju palis,

E per ju spom han hiq,
Qka po boni, qka po folni,
Qka po knoni a ka po shkoni,
Se veq ni sen po ju tregoi,

Se me pas bif me BGA,
ESHT SI ME PAS BIF me mafin,
Meksikan je je je je,

REF.
Se na jena shum veta,
Krejt me ka ni stil un veti,
BGA ansetezjoni ikni se po vjen termeti,
Ku qka ju gjeti veq me nisen thjesht,
Po ikni prej BGA SI PREJ TERMETIT JE JE JE, ...x1

Ndryshon seni kallet veni,
Kat shkelin BGA dridhet veni,
Kur jem un sken dridht bina,
Per repera kem shok knena je je,

Se kur jem un sken dridhet bina,
Per repera kem shok knena jej je,
Ndryshon seni kallet veni,
Kat shkelin BGA dridhet veni,

Kur jem un sken dridht bina,
Per repera kem shok knena je je ,
Se kur jem un sken dridhet bina,
Per repera kem shok knena jej je,

REF.
Se na jena shum veta,
Krejt me ka ni stil un veti,
BGA ansetezjoni ikni se po vjen termeti,
Ku qka ju gjeti veq me nisen thjesht,
Po ikni prej BGA SI PREJ TERMETIT JE JE JE, ...x2

BGA for life je BGA for life je
BGA for life je BGA for life je
a e shtit un kry madafaka je je
a e shtit un kry madafaka je je

BGA for life je BGA for life je
BGA for life je BGA for life je
a e shtit un kry madafaka je je
a e shtit un kry madafaka je je
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)