Më mbaj mend (për 1 muaj)

Loni - M'tradhtove

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref.
Une në ty u Dashurova
gjdo gje per ty e permisova
veq per ty un mendova
në fund veten e tradhrova
Me mungon ata Syt e tu
Une e di Qka mendon per mu
prap n fund je pendu
Esht von mu kthu me mu

tekst 1
Ta naten më prêt ajo
Per to mo nuk kam koh
Mëngjes shohet vet
Mendon që jom me to
Jeta ime zemra ime
Më shkrun ajo
Të Lutem Loni ktheu mo

Nuk dua të degjoj per ty
Dot te presë të gjej nji tjeter dashuri
Nuk Kam besim që mdon për pasoni
E di Që je femër shumë sexy
2#
Mos mu afro ngat Ti
Mos u qudit nese mshe Që jam i Lumtur Pa ty

Ref.
Une në ty u Dashurova
gjdo gje per ty e permisova
veq per ty un mendova
në fund veten e tradhrova
Me mungon ata Syt e tu
Une e di Qka mendon per mu
prap n fund je pendu
Esht von mu kthu me mu

tekst 2
mos m prek n shpirt shpirt
mos më shkruj baby masi me ty u kry kry
e di qe je e bukur bukur po nuk kam frik frik
edhe nese jam vetem po kam armikë armike
po une veten nuk e lejoj mos e tepro un ty mo nuk besoj
ani mos shpreso se pa ty dot jetoj
une me ty baby e perfundoj

Ref.
Une në ty u Dashurova
gjdo gje per ty e permisova
veq per ty un mendova
në fund veten e tradhrova
Me mungon ata Syt e tu
Une e di Qka mendon per mu
prap n fund je pendu
Esht von mu kthu me mu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)