Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blasta - Janari

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E di qe nuk jena bashk mo
Për gjithcka falje kerkoj
Gabimet kohen na myten, po
Shpresat jooo x2

Dita parë me ty, ftoft çfar acari
Trupat akull e na dyt shtrit n'bari
Tu mkqyr n'sy m'thojshe je i pari
Harrova qe ke janari, se mrena mu dhez zjarri..
Kalun vjet bashk po sot mo nuk jena
Saher i kujtoj un thell mrena thena,
Thell mrena prena, gjaku ngrihet n'vena
Pikpytje kena pse kurxho mo s'jena?
Asni t'keqe kurr sta kom bo pi qefit,
Ndur i patem na zemrat e njani-tjetrit,
Yeah, kto jan fjal prej t'vertetit
Dashnin qe kom per ty sun e tret as kripa detit.
Syt e tu t'gjelbert sikur gjethe vere,
I laga kur gabova un, e ti u therre
Fjalt e mia mo nuk paten kurfar vlere,
T'lutna falma piken e cdo loti qe e derdhe..

Ref: E di qe nuk jena bashk mo
Per gjithcka falje kerkoj
Gabimet kohen na myten, po
Shpresat jooo x2

O-ooo zemra ty te do,
O-oooo vec teje asnjo ...

Nata ftoht esht pa ty
Shtrati ftoht esht pa ty
Shpirti m'kan se shpejt u thy
Ti bon drit n'syt e mi,
Sot se nijn vesht e mi,
Zonin tan si melodiiii...

Ref: E di qe nuk jena bashk mo
Per gjithcka falje kerkoj
Gabimet kohen na myten, po
Shpresat jooo x2

O-ooo zemra ty te do,
O-oooo vec teje asnjo ...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)