Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatrix Ramosaj - Dhoma 609

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S1:
Ti me the te vij ne mesnate
Vetem ne nje dhome plot imagjinate
Ma trego deshiren me te fshehte
Une dua qe te dehemi me pare
Dritat sdo te ndizen per asnje cast
Ne doren tende trupin tim ke
Ref:
Hey zemer edhe pak.. Sa here me prek ti trupi ndizet flake
Ne cdo minut' mendja te ti pom rrin..
Hajde me mua zemer, hajde me mua zemer
S2:
Ambienti eshte i ngrohte, frymen tende e ndjej afer
Te dy e ndezem naten. Se vetem ti me qeteson Se vetem ti me tjeterson, yeaa
Jam per ty me beso, zemres sime ia ndjen rrahjet
Kur buzen tende ma jep, ti boten time ndryshon
Se vetem ti me tjeterson

Ref:
Hey zemer edhe pak..
Sa here me prek ti trupi ndizet flake
Ne cdo minut' mendja te ti pom rrin..
Hajde me mua zemer, hajde me mua zemer
Bridge:
Qe nga hera e pare kur te njoha
E dija se nje dite do te t'shoh prap
Sa te doja prane, sonte ja ku jam, pa fjale
Sdo te ndalem jo asnje cast
TE DUA. Do jem me ty cdo nate
Si kjo nate
Ref 3x
Hey zemer edhe pak.. Sa here me prek ti trupi ndizet flake
Ne cdo minut mendja te ti pom rrin..
Hajde me mu zemer, hajde me mu zemer
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)