Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Bamboleo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ky diell ko me na nxeh kete vere
sa shume sa shume e dine ti baby
e nata veç ka me na lone pa gjume
pa gjum tash vjen mengjesi

E zemra jote ftofet ftofet
e jemja veç ma shume po ngrohet
sa here qe po t'shoh po m'doket
qe veç edhe ma nxet po bohet ej

ref.2x
S'e di ti pse s'po vjen te uneee
bambamboleo, bambamboleo

E din ti sa kom qef met pas te une
te une hajde ti baby
Sa do qe ti larg meje mu afru
afru tash vjen mengjesi

E zemra jote ftohet ftohet
e jemja veç ma shum po ngrohet
sa here qe po t'shoh po m'doket
qe veç edhe ma nxet po bohet yeah

REF.2x
S'e di ti pse s'po vjen te uneee
bambamboleo, bambamboleo.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)