Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Alo, Alo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
AT SELAM QE TA KAM CU
DU ME TE THAN SA SHUME TE DU
VEC TI MA NDREQ JETEN
JO JO ASKUSH TJETER

ALO ALO APO VJEN
SIKUR UNE ZEMER NUK FLEN
TE CON FALA ZEMRA JEM
TI KE LIND PER SHPIRTIN TEM

ME JETU NGAT MEJE
TY TKA BEKU ZOTI
OJ DASHNIJA JEME
SI TY KAM LYP MOTI
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)