Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Ka Diçka Ka

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ta morra morra morra ty shamin nga dora, doren ta preka kishe pahiri terthoraz
Nuk e di kush je as emrin nuk ta di veq e di qe ti po dukesh fantazi
Te shikoj me sy e po te buzeqesh e ti zemer nkofsh bektesh e merr vesh

REF.
Ka diqka ka syt spo muj me ti nda edhe pse un asnjeher ne jet ty ste kam pa
Ka diqka ka po ndodh nje mrekulli tjeter ska tjeter ska kjo eshte dashuri

Ta morra morra morra ty shamin nga dora, doren ta preka kishe pahiri terthoraz
Nuk e di kush je as emrin nuk ta di veq e di qe ti po dukesh fantazi
Dora doren kur e preku zemra u driiidh, zemer ka diqka qe sonte po na lidh

REF.
Ka diqka ka syt spo muj me ti nda edhe pse un asnjeher ne jet ty ste kam pa
Ka diqka ka po ndodh nje mrekulli tjeter ska tjeter ska kjo eshte dashuri

Kaa diqka kaaaa.... syt spo muj me ti nda....

REF.
Ka diqka ka syt spo muj me ti nda edhe pse un asnjeher ne jet ty ste kam pa
Ka diqka ka po ndodh nje mrekulli tjeter ska tjeter ska kjo eshte dashuri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)